piątek, 27 maja 2011

Słoneczne broszki

   Ostatnio bardzo podobają mi się broszki, o wiele bardziej niż kolczyki czy bransoletki a nawet wisiorki. Z racji tego że zakupiłam sobie niedawno żółte buty i żółtą torebkę, poczułam chęć dobrania sobie do tych rzeczy broszki z żółtym akcentem...a  że jestem leń, postanowiłam ową broszkę zakupić. Jak zawsze pierwszym odruchem jest internet, ale okazało się że w internecie nie ma nic ciekawego, a już tym trudniejsze okazało się dobranie czegoś z nutką cytrynki, więc trzeba było zwlec się sprzed komputera i zrobić coś samemu. Prezentuję więc dzisiaj swoje nowe twory, wykonane całkowicie na własny użytek...Zrobiłam sobie dwa egzemplarze, jeden bardziej romantyczny, drugi bardziej luźny...Słoneczne miasteczko i Cytrynowa róża...oto moje nowe brochy..
 


...

4 komentarze:

 1. Słoneczne miasteczko jest prześliczne!!!! Jak to dobrze powalczyć z leniem :)) Bardzo lubię żółty kolor.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zachwycam się ostatnio żółtym kolorem, zazdroszczę butów i torebki <3 Zrób z nimi i jedną z broszek jakiś zestaw :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak sobie przeglądam Twojego bloga, bo już w mojej głowie jest wiosna więc potrzebuję wiosennych obrazków i inspiracji:) Te żółtości są wspaniałe, nie mogę się doczekać kiedy je zobaczę u Ciebie w jakimś zestawieniu na tę wiosnę;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak sobie przeglądam Twojego bloga, bo już w mojej głowie jest wiosna więc potrzebuję wiosennych obrazków i inspiracji:) Te żółtości są wspaniałe, nie mogę się doczekać kiedy je zobaczę u Ciebie w jakimś zestawieniu na tę wiosnę;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...