niedziela, 26 sierpnia 2012

Łąka na łące

     Czasami mnie korci żeby zrobić "klik" i "delete" na wszystko i z jakiegoś powodu tego nie robię. Nigdy nie spaliłam żadnego obrazu, wiersza, pamiętnika. Może w głębi serca ciągle chce mi się żyć, tylko na ramionach siedzi mi jakiś zły duch. Nie przypominam sobie jednak, żebym miała kogoś na sumieniu, żeby ktoś kochał mnie na zabój, albo żebym zapraszała do siebie zaświaty. Kto tak bardzo mógł mnie znienawidzić, że zabrał mi wiarę we wszystko? Czy możliwe że ja sama, tak mocno siebie nienawidzę, że targam się na swoje osiągnięcia jak na najgorszą chorobę, że trzymam pod kluczem awaryjne wyjście z woreczkiem cukierków i listem pożegnalnym......................?

 sukienka sh, buty, torba allegro, pierścionek targowisko w Kazimierzu

***
 autoportret ,fotografia analogowa, rok 2002

***

12 komentarzy:

 1. Oooooooch...... To ostatnie zdjęcie mnie rozwaliło! To piękne jest! I takie smętnie-nostalicznie-natchnione. I jak sprzed wieku. I wyglądasz na nim jakoś tak dostojnie, poważnie.... Nie do wiary, że było robione 10 lat temu! Dziewczyno, kobieto! Jesteś tak niewiarygodnie uzdolniona, utalentowana, czuła na piękno - tacy ludzie przeważnie są wrażliwi do bólu. Bólu istnienia. Chciałabym mieć ręce, które leczą i Cię uzdrowić, bo mnie serce boli, jak czytam, co piszesz o swoich nastrojach. Ściskam!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasami tak jest, że ciąży na nas jakaś zła klątwa i żyć się nie chce. Ale z drugiej strony czasem życie jest tak piękne, że warto dla takich chwil żyć i niczego nie kasować :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Proszę się otrzepać i zrzucić z ramion złego ducha:) Lżej będzie i przyjemniej:)

  OdpowiedzUsuń
 4. ze złym duchem się pożegnaj raz na zawsze i bezpowrotnie, nic nie kasuj, nie pal, nie zakopuj głęboko, bo szkoda... nabierz w płuca świeżego powietrza i spójrz w kierunku nowych możliwości, życie jest zdecydowanie zbyt krótkie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Biorę sobie do serca, wstydzę się za siebie, leniuchuję umysłowo, ach...nadchodzi lepszy czas, bo musi...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesień nadchodzi, a to jest zawsze lepszy czas. Zobaczysz. Duuużo pozytywnych wibracji wysyłam i ściskam ! A w złe duchy trzeba przestać wierzyć, jest lżej.
   Zachwycam się Tobą teraz i zachwyca mnie ta analogowa fota. Piękna.

   Usuń
 6. Pieknie malujesz pedzlem i slowami.
  ps.stany,ktore przezywasz sa mi dobrze znane.Iwona

  OdpowiedzUsuń
 7. Na swoim autoportrecie wyglądasz jakby Cię ktoś właśnie z zaświatów przywołał... Trochę smutno trochę strasznie i bardzo intrygująco. Nie niszcz, nie usuwaj, nie pal... nie sztuką jest niszczyć. Sztuką jest stworzyć.

  OdpowiedzUsuń
 8. ALe masz piękny kolor włosó:D ja mam podobny, ale trochę jasniejszy;) zapraszam do mnie:D

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajnie sie Ciebie czyta . Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...